• VetIQ Denti-care KIT Pasta enzymatyczna 70 g zestaw

VetIQ Denti-care KIT Pasta enzymatyczna 70 g zestaw

Zaawansowana higiena uzębienia. Zestaw zawiera: enzymatyczną pastę do zębów 2w1, szczoteczkę bambusową, szczoteczkę na palec.

VetIQ Denti-care wspiera zdrowie dziąseł i oczyszcza zęby, wspomaga usuwanie kamienia nazębnego i bakterii znajdujących się w jamie ustnej. Odświeża oddech.

Ta zaawansowana formuła 2 w 1 zawiera enzym oksydazę glukozową. Oksydaza glukozowa wytwarza w jamie ustnej nadtlenek wodoru, który redukuje mikroorganizmy odpowiedzialne za tworzenie się kamienia nazębnego. Choroby zębów są jedną z chorób zwierząt, którym można najłatwiej zapobiegać. Płytka nazębna zaczyna się rozwijać w ciągu kilku godzin po umyciu zębów zwierzęcia i może przekształcić się w kamień nazębny już po 3 dniach. Dlatego niezwykle ważne jest ustalenie systematycznego, codziennego szczotkowania, ponieważ pomoże to poprawić zdrowie jamy ustnej i zmniejszyć ryzyko wystąpienia problemów stomatologicznych u psa.

Zawiera naturalne antybakteryjne i odświeżające oddech składniki:

- olej z nasion pietruszki,

- olej anyżowy,

- naturalny ekstrakt z granatu,

- olejek cynamonowy,

- olej eukaliptusowy.

Nie zawiera parabenów.

Zastosowanie:

Należy zaznajomić psa z nowym produktem, nałóż niewielką ilość na palec i pozwól psu spróbować. Następnie delikatnie unieś pysk psa do góry i nałóż pastę palcem wzdłuż linii dziąseł. Następnie nałóż niewielką ilość pasty enzymatycznej 2 w 1 na dołączoną szczoteczkę do zębów lub szczoteczkę na palec i szczotkuj dziąsła i zęby psa, trzymając szczoteczkę w jednej ręce i unosząc pysk psa drugą ręką. Tylne zęby są bardziej podatne na odkładanie się kamienia i dlatego wymagają dokładniejszego szczotkowania. Masuj policzki psa od zewnątrz, spłukiwanie nie jest wymagane, pozwól enzymom w paście zadziałać. Zapewnij stały dostęp do świeżej wody pitnej. Zawsze chwal pupila podczas tego procesu, aby doświadczenie było pozytywne.


Produkt brytyjskiej firmy VETIQ® Healthy+, należącęj do marki Mark & Chappell LTD.

https://vetiq.co.uk/

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby obejrzeć

VetIQ Denti-care KIT Pasta enzymatyczna 70 g zestaw

  • 62,00 zł

  • Cena netto:50,41 zł