• DLACZEGO TWÓJ PIES ZACHOWUJE SIĘ W TEN SPOSÓB ? - Przewodnik po osobowości psa

Autor: Stanley Coren
Tłumaczenie: Anna Redlicka
Wydawnictwo: Galaktyka, sp. z o., Łódź
Rok wydania: 2009
Wydani: I
Format: 14,50 x 20,50 cm
Ilość stron: 392
Oprawa: miękka

Wyjątkowy przewodnik po psiej naturze, w którym autor, dr Stanley Coren, odtwarza historię ewolucji poszczególnych ras i pokazuje, które psy są wprost stworzone do dominacji lub wręcz agresji, a które do współpracy z ludźmi i do przyjaźni. Zabawna, zaskakująca i mądra książka, która pozwoli ci znaleźć kompana lub lepiej zrozumieć twojego czteronożnego przyjaciela.

Stanley Coren jest wykładowcą psychologii na Uniwersytecie Kolumbii Brytyjskiej i uznanym specjalistą w dziedzinie interakcji psów i ludzi.

EKSPERT POLECA:

Dorota Jastrzębowska
redaktor naczelna miesięcznika Mój pies

Przyznam, że sama mam z tym problem: czy mój pies skoczyłby za mną w przysłowiowy ogień czy kieruje się instynktem samozachowawczym, jego własną korzyścią? A może nasi ulubieńcy kochają nas bezinteresownie? Czy jednak trwają przy nas tylko po to, by właśnie przetrwać? Czy są zdolni do uczuć wyższych? A jeśli tak, to dlaczego czasami reagują automatycznie, potrafiąc ugryźć rękę, która głaszcze? Czasem mam wrażenie, że im bardziej się w to zagłębiam, tym mniej jestem pewna, jak jest naprawdę. I tu przychodzi z odsieczą Stanley Coren, który w swoim przewodniku po psiej osobowości tłumaczy i systematyzuje psie motywy i zachowania w oparciu o najnowsze badania naukowe. A wszystko po to, by Ci pokazać, jak stworzyć psa doskonałego. Abyś ostrzegając innych na wszelki wypadek (psa nigdy nie można być do końca pewnym), mógł sam liczyć na niego jak na najlepszego przyjaciela.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby obejrzeć

DLACZEGO TWÓJ PIES ZACHOWUJE SIĘ W TEN SPOSÓB ? - Przewodnik po osobowości psa

  • 37,00 zł

  • Cena netto: 35,24 zł