• ARIA, DO MNIE! Skuteczna nauka przywoływania

Autor: Jacek Gałuszka
Wydawnictwo: Galaktyka, sp. z o., Łódź
Rok wydania: 2007
Wydanie: I
Format: 14,30 x 20,50 cm
Ilość stron: 64
Oprawa: miękka, papier - offset

Dlaczego Twoja lodówka przykuwa uwagę psa skuteczniej niż Ty? Co zrobić, żeby pies przychodził, gdy go wołasz? Dzięki praktycznym radom zawartym w tej książeczce poznasz wiele metod uczenia przywołania i nauczysz swojego psa niezawodnego reagowania na Twoje polecenia. Dowiesz się, jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów, które powodują, że Twój ulubieniec ucieka, zamiast spokojnie podchodzić do Ciebie.
Gdy twój pies będzie zawsze meldować się przy Tobie, gdy tylko go zawołasz, będzie bardziej bezpieczny, a Ty bardziej pewny swojego czworonożnego przyjaciela, wiedząc, że zawsze przybiegnie na polecenie "DO MNIE!"

EKSPERCI POLECAJĄ:

Maria Kuncewicz
szkoleniowiec, międzynarodowy sędzia obedience

Książka ta powinna być lekturą obowiązkową dla wszystkich opiekunów psów. Tak, jak jej autor jestem zdecydowaną zwolenniczką "marchewki", a nie "kija" i z niecierpliwością czekam na kolejne publikacje Jacka Gałuszki.

Dorota Sumińska
lekarz weterynarii, autorka książek oraz programów telewizyjnych i radiowych

"Mój pies nie przychodzi na zawołanie". To jeden z najczęstszych problemów wszystkich właścicieli psów. Niestety zwierzak trafia do nas bez "instrukcji obsługi". Żeby uniknąć uczenia psa mało skutecznymi metodami prób i błędów, Jacek Gałuszka wyczerpująco i przystępnie wyjaśnia, co zrobić by pies przybiegał na zawołanie w każdych okolicznościach. Rady zawarte w tej książeczce trzeba nie tylko przeczytać, ale przede wszystkim stosować na co dzień. Rezultaty będą zależeć wyłącznie od naszej cierpliwości i konsekwencji. Ale jaką ulgę odczujemy, gdy będziemy mogli spokojnie odpiąć smycz, bez obawy, że następne pół godziny spędzimy na łapaniu psa.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby obejrzeć

ARIA, DO MNIE! Skuteczna nauka przywoływania

  • 14,90 zł

  • Cena netto: 14,19 zł