• Ręcznik chłodzący COOL 'N DRY Pet Shammy - duży 43 x 68,5 cm

COOL 'N DRY Pet Shammy - duży 43 x 68,5 cm

Alternatywa dla kamizelek chłodzących w przystępnej cenie. Amerykańska technologia - suszy lub chłodzi.

Uwaga! - PRODUKT DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE. Prosimy o kontakt za pomocą formularza, mailowo: ofirland@ofirland.pl lub telefonicznie: 665 994 684. Proszę wybrać rozmiar i kolor.

Dostępne "od ręki": czerwony (cardinal red), fioletowy (purple), żółty (sunflower), jasnoniebieski (sky blue).

Ręcznik w zależności od potrzeby suszy lub chłodzi psa. Gładka strona wchłania wodę, strona z teksturą chłodzi. Przez swoją mikroporowatą strukturę wchłania o 50 % wody więcej niż zwykłe ręczniki. Można go używać do okrywania lub jako matę chłodzącą w legowiskach lub transporterach. Nie moczy i nie plącze sierści. Chroni przed przegrzaniem oddając ciepło i zatrzymując chłód.

Przydatny zarówno w domu, w podróży, na wystawach, na zawodach. Może być stosowany w każdej porze roku.

Tak samo dobrze jak dla zwierząt nadaje się dla ludzi.

Ręcznik wykonany ze specjalnego materiału jest trwały, odporny na większość chemikaliów, rozpuszczalników, smarów i oleju. Przy prawidłowym użytkowaniu będzie służył wiele lat.

Sposób użycia

Należy go używać w stanie mokrym. Zanurzyć w zimnej wodzie, po chwili wycisnąć nadmiar wody i strzepnąć.. Działa do kilku godzin. Aktywuje się przez ponowne zanurzenie w wodzie.

Przechowywanie

Należy go przechowywać w stanie wilgotnym w oryginalnej tubie lub plastikowej zamykanej torbie. Po wyschnięciu ręcznik jest sztywny i nie należy go rozklejać lub zginać. Wystarczy moczyć ok. 10 minut w ciepłej wodzie lub wyprać.

Pranie

Prać w pralce z płynnym detergentem, w temperaturze 40 C, nie wirować. Nie suszyć w suszarce. Unikać wybielaczy.

Jeśli zdarzy się, że ręcznik złapie zapach pleśni lub będzie miał brązowe, czarne lub zielone plamy, należy zanurzyć go na ok. 5 minut w roztworze wody i amoniaku w stosunku 5:1.

Dostępne rozmiary:

  • duży 43 x 68,5 cm
  • mały 33 x 43 cm
  • długi 33 x 84,5 cm

Dostępne kolory:

morski zielony, czarny, czerwony, różowy, złoty, czekoldowy, jasnożółty, pomarańczowy, fioletowy, ciemnoniebieski, jasnoniebieski, żółty słonecznikowy, turkusowy.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć

Ręcznik chłodzący COOL 'N DRY Pet Shammy - duży 43 x 68,5 cm

  • 68,50 zł

  • Bez podatku: 55,69 zł

Dostępne opcje