FIREDOG KAMIZELKA DUMMY HUNTER nylon rozm. XS, S, M, L, XL, XXL
Produkt na zamówienie.

Kamizelka Dummy Hunter dla przewodników psów, trenerów i myśliwych. Pozwala zabrać ze sobą wszystkie niezbędne pomoce szkoleniowe (np. aporty, linki) i mieć je zawsze pod ręką. Jednocześnie ręce pozostają wolne, by móc swobodnie pracować z psem.
Doskonale zastąpi nieporęczny plecak czy torbę. Latem nie trzeba się przegrzewać zakładając ubrania z kieszeniami, by pomieścić wszystko, co potrzebne podczas szkolenia zaś zimą kamizelkę można założyć na kurtkę.

Po ciężkim dniu treningu lub zawodów, obładowani aportami dummy i innymi akcesoriami, narażamy plecy i kręgosłup na przeciążenia. W tej kamizelce będziemy się czuć bardziej komfortowo, ponieważ została tak zaprojektowana, by rozkładać ciężar na biodra. Otwarta tylna torba pomieści 8-10 dummy, Dwie duże przednie kieszenie zapewniają wystarczająco dużo miejsca na inne narzędzia szkoleniowe takie jak piłki tenisowe, linkę treningową. Wewnątrz prawej przedniej kieszeni znajduje się dodatkowa kieszonka nylonowa na zamek błyskawiczny na drobniejsze przedmioty albo przysmaki treningowe. Z lewej strony od wewnątrz jest duża kieszeń zamykana na zamek błyskawiczny odpowiednia na  portfel, dokumenty lub klucze. Mała kieszeń z zatrzaskiem na lewej piersi pomieści telefon komórkowy.

Kamizelka została wykonana ręcznie z wysokiej jakości poliestru z poliuretanową  powłoką, dzięki temu jest wodoodporna, łatwa do czyszczenia i zmywalna. Bez problemu można chować w niej mokre aporty lub strzeloną zwierzynę.

Cechy:

- wysokiej jakości, ręcznie wykonana; materiał: poliester 100 % z powłoką PU
- 2 duże kieszenie z przodu,
- 2 wewnętrzne kieszenie zamykane na suwak,
- mała kieszeń na piersi (np. na telefon komórkowy),
- na plecach jedna ogromna kieszeń,
- pomieści 8-10 dummy.

Dostępne rozmiary:

XS - 80 - 98 cm obwód talii
S - 85 - 105 cm obwód talii
M - 95 - 112 cm obwód talii
L - 105 - 120 cm obwód talii
XL - 110 - 125 cm obwód talii
XXL - 120 - 135 cm obwód talii

Kolory:

myśliwski zielony khaki, camuflaż trzciny wodne, jasno brązowy, brązowy.

Czyszczenie i pielęgnacja:

Jeśli kamizelka jest mokra po treningu, pozostaw ją do wyschnięcia swobodnie na powietrzu, ale nie w bezpośrednim świetle słonecznym. Zwykle można je wycierać wilgotną ściereczką, jeśli jest zbyt brudna, można prać w temperaturze 30 ° C.

Uwaga! - PRODUKT DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE - prosimy o kontakt mailowy (ofirland@ofirland.pl) lub telefoniczny (665 994 684) w celu ustalenia rozmiaru i terminu realizacji (do 2 tygodni).

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby obejrzeć

FIREDOG Kamizelka Dummy Hunter nylon

  • 300,00 zł

  • Cena netto: 243,90 zł