TUG-A-JUG - BUTELKA MAŁA

Interaktywna zabawka:
- oferuje psu urozmaicone zajęcie - stymuluje węch, wzrok, słuch, dotyk i smak
- wspomaga rozwój inteligencji - pies aby zdobyć smakołyk musi wykorzystać swoją inteligencję,
- zabawka nagradza psa za to, że się nią bawi,
- pozwala pokonać nudę psa pozostawionego samego,
- pielęgnuje zęby, masuje dziąsła i wzmacnia żwacze.

Tug-a-jug to przezroczysta butelka wykonana z wytrzymałego, nietoksycznego materiału, podobnego do wykorzystywanych w produkcji kuloodpornych szyb. Ponieważ butelka jest zrobiona z twardego plastiku może wydawać uciążliwe dźwięki jeśli się toczy po twardej podłodze. Producent także ostrzega, że psy potrafią chwycić pyskiem za końcówkę sznurka i gwałtownie potrząsać na boki całą butelką, dlatego musisz przewidzieć, co Twój pies może zrobić.

Zapach smakołyków wydostaje się przez dziurki w dnie. Bawełniany sznur umieszczony w szyjce sprawia, że smakołyki wypadają bądź nie w zależności od jego położenia. Dodatkowa gumowa piłka z licznymi wypustkami wzmaga zainteresowanie psa oraz zapobiega zgryzieniu zabawki w najbardziej narażonym na uszkodzenia miejscu. Smakołyki łatwo umieścić w butelce poprzez szerokie, odkręcane dno. Dzięki temu można też bez problemu umyć wnętrze zabawki.

Doskonała zabawka dla psów pozostawianych samych w domu, nudzących się lub z lękiem separacyjnym, bardzo aktywnych. Najlepiej mieć kilka różnych zabawek i zostawiać psu tylko jedną - codziennie inną. W ten sposób zabawki nigdy się nie znudzą i będą zawsze atrakcyjne.

Dostępne w rozmiarze średnim małym, i dużym.
Rozmiar mały - długość 16 cm, długość bawełnianego sznura 18 cm. Odpowiedni dla małych psów i szczeniąt wszystkich ras.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby obejrzeć

Busy Buddy - Tug-a-Jug- butelka mała

  • Producenci Premier
  • Kod produktu:
  • Dostępność: Brak
  • 39,00 zł

  • Cena netto: 31,71 zł