• BARFeed Cistus 190 g

BARFeed Cistus - czystek

Preparat dla psów i kotów.

Źródło polifenoli i naturalna ochrona przed pasożytami zewnętrznymi.

Czystek (Cistus Incanus L.) to roślina o wielu dobroczynnych właściwościach. Zawiera wysokie stężenie polifenoli,które mają silne działanie antyoksydacyjne.Związki te nie tylko wzmacniają organizm, ale również hamują rozwój komórek nowotworowych oraz wszelkich stanów zapalnych w organizmie. Dzięki zwartości polifenoli, czystek jest polecany w dolegliwościach układu sercowo-naczyniowego (ochrona naczyń krwionośnych, zapobieganie tworzeniu się blaszek miażdżycowych u ludzi), wspiera funkcjonowanie układu odpornościowego, działa antybakteryjnie, przeciwwirusowo i antygrzybiczo.
Regularne podawanie czystka wpływa odstraszająco na wszelkie pasożyty zewnętrzne np. kleszcze, komary.

Vetfood BARFeed to starannie wyselekcjonowane naturalne suplementy zawierające substancje czynne o udowodnionym prozdrowotnym działaniu. Naturalne suplementy BARFeed są przetwarzane w minimalnym stopniu, tak aby zachować cechy, aktywność i maksymalne stężenie zawartych w nich związków biologicznie czynnych.
Produkty z linii BARFeed nie zawierają dodatku: konserwantów, sztucznych barwników, substancji wzmacniających smak i składników modyfikowanych genetycznie (GMO). A szczelne indukcyjne opakowania dają gwarancję bezpieczeństwa produktu i zachowania dobrej smakowitości.
Preparaty linii BARFeed ze względu na ich wysoką jakość spożywczą zaliczane są do suplementów klasy HUMAN GRADE.

Wskazania:
karma uzupełniająca dla psów i kotów.

Składniki analityczne:
białko surowe 6%, oleje i tłuszcze surowe 30%, popiół surowy 4%, włókno surowe 35%.

Warto wiedzieć:
Czystek można podawać w różnych postaciach. Podawanie suszonego zioła jak również przygotowanie z niego wywarów ma doskonały wpływ na zdrowie zwierząt. Suplementacja diety czystkiem nie niesie za sobą żadnych skutków ubocznych (brak jakichkolwiek przeciwwskazań), a roślina jest również bezpieczna dla szczeniąt.

Dawkowanie:
pies i kot – na każde 10 kg m.c. – 1 mała płaska miarka1 raz dziennie
– na każde 20 kg m.c. – 1 duża płaska miarka 1 raz dziennie
W postaci naparu:
1 duża płaska miarka na 250 ml wrzątku. Pozostawić do ostygnięcia. Można podawać bezpośrednio w postaci naparu do picia lub wlać do pokarmu.

Dostępne opakowanie:
opakowanie: proszek 190 g + miarka.

Czas dostawy:
1-3 dni robocze.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby obejrzeć

BARFeed Cistus 190 g

  • 24,00 zł

  • Cena netto: 22,22 zł