• BARFeed  Aloe Vera 60 g

BARFeed Aloe Vera – aloes zwyczajny

Preparat dla psów i kotów.

Aloe Vera źródło witamin i minerałów.

Aloes zwyczajny (Aloe vera L.) jest bogatym źródłem składników mineralnych: makropierwiastków (sód, potas, wapń, magnez, fosfor) oraz mikropierwiastków (min. cynk, żelazo, mangan, miedź, kobalt, nikiel, molibden). Roślina zawiera białka występujące w postaci łatwo przyswajalnych aminokwasów. Ponadto aloes jest bogaty w naturalne związki o działaniu przeciwzapalnym (beta-sitosterol, kwas salicylowy, kampesterol, bradykinaza), przeciwbakteryjnym, przeciwgrzybiczym i przeciwwirusowym (fenole, kwas cynamonowy, kwas chryzofanowy, lupeol i związki siarkowe). Kwas salicylowy, lupeol i mleczan magnezowy zawarte w aloesie wykazują dodatkowo działanie przeciwbólowe, a związki antrachinowe, jak aloeemodyna, mają silne właściwości bakteriobójcze.

Regularne spożywanie aloesu wspomaga odporność, łagodzi stany zapalne w organizmie, pomaga w regeneracji i odbudowie tkanek.

Warto wiedzieć:
Aloes przyjmowany w nadmiarze ma właściwości przeczyszczające dlatego bardzo ważne jest odpowiednie dawkowanie, sprzyjające lepszej absorbcji składników odżywczych w przewodzie pokarmowym.

Vetfood BARFeed to starannie wyselekcjonowane naturalne suplementy zawierające substancje czynne o udowodnionym prozdrowotnym działaniu. Naturalne suplementy BARFeed są przetwarzane w minimalnym stopniu, tak aby zachować cechy, aktywność i maksymalne stężenie zawartych w nich związków biologicznie czynnych.

Produkty z linii BARFeed nie zawierają dodatku: konserwantów, sztucznych barwników, substancji wzmacniających smak i składników modyfikowanych genetycznie (GMO). A szczelne indukcyjne opakowania dają gwarancję bezpieczeństwa produktu i zachowania dobrej smakowitości.

Preparaty linii BARFeed ze względu na ich wysoką jakość spożywczą zaliczane są do suplementów klasy HUMAN GRADE.

Wskazania:
karma uzupełniająca dla psów i kotów.

Przeciwwskazania:
Nie zaleca się podawać sukom podczas ciąży i w czasie laktacji.
Nie podawać zwierzętom cierpiącym na niedrożność jelita.

Składniki analityczne:
białko surowe 0,1%, oleje i tłuszcze surowe 0,1%, popiół surowy 1%, włókno surowe 0,1%.

Skład:
maltodekstryna, ekstrakt z aloesu (Aloe vera L.).

Dawkowanie:
koty oraz małe do 10 kg – 1 płaska miarka/dzień (można podzielić na dwie porcje i podawać wraz z karmą rano i wieczorem),
psy od 10 do 20 kg – 2 miarki/dzień,
duże psy powyżej 20 kg – 3 płaskie miarki/dzień,
Preparat podawać w trakcie posiłku.

Sposób przechowywania:
w suchym i chłodnym miejscu.

Dostępne opakowanie:
proszek 60 g + miarka.
1 miarka = 300 mg produktu. Opakowanie zawiera około 200 miarek.

Czas dostawy:
1-3 dni robocze.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby obejrzeć

BARFeed Aloe Vera 60 g

  • 45,50 zł

  • Cena netto: 42,13 zł