• BARFeed Brewers Yeast 180 g

BARFeed Brewers Yeast - drożdże piwne

Preparat dla psów i kotów.

Naturalne źródło witaminy B, pierwiastków śladowych i aminokwasów.

Drożdże piwne (Saccharomyces cerevisiae) cechuje wysoka zawartość witamin z grupy B, białek, aminokwasów oraz związków mineralnych takich jak cynk, fosfor, magnez, selen, chrom. Dzięki temu, drożdże mają pozytywny wpływ na wygląd skóry i sierści zwierząt, na działanie układu nerwowego, regulują biologiczną równowagę mikroflory. Komórki drożdży eliminują bakterie patogenne, wywołujące biegunki i ich toksyny, powodujące zatrucia. Drożdże piwne to naturalny bioregulator dla stabilizacji przewodu pokarmowego i procesów trawienia u zwierząt.

Vetfood BARFeed to starannie wyselekcjonowane naturalne suplementy zawierające substancje czynne o udowodnionym prozdrowotnym działaniu. Naturalne suplementy BARFeed są przetwarzane w minimalnym stopniu, tak aby zachować cechy, aktywność i maksymalne stężenie zawartych w nich związków biologicznie czynnych.
Produkty z linii BARFeed nie zawierają dodatku: konserwantów, sztucznych barwników, substancji wzmacniających smak i składników modyfikowanych genetycznie (GMO). A szczelne indukcyjne opakowania dają gwarancję bezpieczeństwa produktu i zachowania dobrej smakowitości.
Preparaty linii BARFeed ze względu na ich wysoką jakość spożywczą zaliczane są do suplementów klasy HUMAN GRADE.

Wskazania:
karma uzupełniająca dla psów i kotów.

Składniki analityczne:
białko surowe 44%, oleje i tłuszcze surowe 7%, popiół surowy 2%, włókno surowe 22%.

Skład:
drożdże (Saccharomyces cerevisiae).

Warto wiedzieć:
Kolor oraz zapach drożdży świadczą o ich jakości. Drożdże mogą mieć kolor od jasno kremowego do ciemno brunatnego. Kolor pożądany to kolor jasny, natomiast ciemny kolor świadczy o ich niewłaściwej obróbce termicznej. W zapachu drożdży nie powinno być czuć spalenizny, a zapach powinien być przyjemny piwno/chlebowy.

Uwaga:
Drożdże które można spotkać w sklepach spożywczych w postaci kostek lub drożdże w sklepach dla piwowarów są to drożdże aktywne nie przeznaczone dla psów. Takie drożdże mogą być szkodliwe i powodować zwiększoną produkcje gazów jelitowych oraz niestrawność.

Dawkowanie:
koty i małe psy do 10 kg – 1 płaska miarka/dzień (można podzielić na dwie porcje i podawać wraz z karmą rano i wieczorem),
psy 10-20 kg – 2 płaskie miarki/dzień,
duże psy powyżej 20 kg - 3 płaskie miarki/dzień,
Preparat podawać w trakcie posiłku.

Dostępne opakowanie:<
Opakowanie: proszek 180 g + miarka.
1 miarka = 750 mg produktu.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby obejrzeć

BARFeed Brewers Yeast 180 g

  • 42,00 zł

  • Cena netto: 38,89 zł