• BARFeed Kelp 60 g

BARFeed Kelp – alga brunatna

Preparat dla psów i kotów.

Kelp jest naturalnym żródłem jodu oraz aminokwasów, nienasyconych kwasów tłuszczowych, witamin i minerałów.

KELP - alga brunatna (Ascophyllum nodosum) - jest idealnym naturalnym źródłem jodu (zawartość jodu 0,08%). Jod jest niezbędnym składnikiem do prawidłowego funkcjonowania tarczycy (wchodzi w skład tyroksyny i trójjodotyroniny). Algi brunatne mają także korzystny wpływ na zdrowie zwierząt dzięki wysokiej zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych, aminokwasów, witamin i minerałów.

Regularne podawanie alg Ascophyllum nodosum niweluje nieprzyjemny zapach z jamy ustnej, przeciwdziała osadzaniu się na zębach płytki bakteryjnej, wpływa na uregulowanie procesów trawienia, na ogólna odporność organizmu oraz na zdrowy wygląd okrywy włosowej.

Warto wiedzieć:
Algi brunatne mogą zawierać różne stężenia jodu w zależności od użytego do produkcji surowca oraz zastosowanej metody . Odtruwające działanie glonów morskich wynika z zawartych w ich ścianach komórkowych alginianach, które hamują absorbcję niektórych metali ciężkich.

Vetfood BARFeed to starannie wyselekcjonowane naturalne suplementy zawierające substancje czynne o udowodnionym prozdrowotnym działaniu. Naturalne suplementy BARFeed są przetwarzane w minimalnym stopniu, tak aby zachować cechy, aktywność i maksymalne stężenie zawartych w nich związków biologicznie czynnych.

Produkty z linii BARFeed nie zawierają dodatku: konserwantów, sztucznych barwników, substancji wzmacniających smak i składników modyfikowanych genetycznie (GMO). A szczelne indukcyjne opakowania dają gwarancję bezpieczeństwa produktu i zachowania dobrej smakowitości.

Preparaty linii BARFeed ze względu na ich wysoką jakość spożywczą zaliczane są do suplementów klasy HUMAN GRADE.

Wskazania:
karma uzupełniająca dla psów i kotów.

Składniki analityczne:
białko surowe 7%, oleje i tłuszcze surowe 2%, popiół surowy 19%, włókno surowe 8%.

Skład:
alga brunatna (Ascophyllum nodosum) (zawartość jodu 0,08%).

Dawkowanie:
koty oraz małe i średnie psy do 12 kg – 1 płaska miarka/dzień (można podzielić na dwie porcje i podawać wraz z karmą rano i wieczorem),
duże psy powyżej 20 kg – 2 płaskie miarki/dzień,
Preparat podawać w trakcie posiłku.

Sposób przechowywania:
w suchym i chłodnym miejscu.

Dostępne opakowanie:
opakowanie: proszek 60 g + miarka.
1 miarka = 420 mg produktu. Opakowanie zawiera około 142 miarki.

Czas dostawy:
1-3 dni robocze.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby obejrzeć

BARFeed Kelp 60 g

  • 45,50 zł

  • Cena netto: 42,13 zł