Gryzaki Premium Balto

Balto - producent naturalnie suszonych ekologicznych gryzaków dla psów.

Gryzaki Balto to produkty pochodzenia zwierzęcego, poddane procesowi suszenia, a nie wędzenia, dzięki czemu nie zawierają popiołu, a także nie tracą cennych witamin, białka i innych związków mineralnych potrzebnych do prawidłowego rozwoju każdego psa.

Oprócz niewątpliwych walorów odżywczych zaspokajają również naturalną potrzebę żucia każdego psa, a także są niezastąpione w procesie wychowywania i szkolenia czworonogów.

Gryzaki Balto są:

- w pełni naturalne i nieprzetworzone,

- wolne od chemicznych polepszaczy, wybielaczy, konserwantów i barwników,

- bezpieczne dzięki pasteryzacji termicznej,

- nie tracą wartości odżywczych.

Balto to tradycja i nowoczesność:

Balto stosuje tradycyjną recepturę opracowaną przez firmę „Moje Hobby” na początku lat 90-tych, która jako jedna z pierwszych w Polsce produkowała ekologiczne gryzaki z części poubojowych. Ta receptura oparta jedynie na naturalnych surowcach i materiałach pomocniczych została wdrożona do nowoczesnego procesu technologicznego, którego najważniejszym etapem jest proces suszenia w specjalnie zaprojektowanych komorach suszarnikowych w stosunkowo niskiej temperaturze, przez co nasze produkty nie tracą cennych wartości odżywczych oraz nie zawierają niebezpiecznego popiołu powstającego w procesie wędzenia.

Bezpieczeństwo produkcji:

Stosowana technologia suszenia zapewnia najwyższą jakość produktów Balto, przy jednoczesnej dbałości o bezpieczeństwo epidemiologiczne. W procesie produkcyjnym eliminowane jest całkowicie ryzyko przetrwania groźnych bakterii, bądź wirusów, bez użycia środków chemicznych i konserwujących, a jedynie przy zastosowaniu metody pasteryzacji termicznej. Firma wdrożyła i na bieżąco aktualizuje System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli (HACCP), którego jednym z elementów jest regularne badanie jakości produktów w akredytowanym laboratorium mikrobiologicznym.Naturalne gryzaki dla psa PREMIUM - FILET Z INDYKA Balto 100 g

Naturalne gryzaki dla psa PREMIUM - FILET Z INDYKA Balto 100 g

SUSZONY FILET Z INDYKA Delikatny przysmak drobiowy, chrupiący i lekkostrawny, bardzo lubiany prze..

16,00 zł Cena netto:14,81 zł

Naturalne gryzaki dla psa PREMIUM - PRZYSMAKI TRENINGOWE Z WĄTROBY WOŁOWEJ Balto 150 g

Naturalne gryzaki dla psa PREMIUM - PRZYSMAKI TRENINGOWE Z WĄTROBY WOŁOWEJ Balto 150 g

PRZYSMAKI TRENINGOWE Z WĄTROBY WOŁOWEJ Przysmaki treningowe to prawdziwy suszony rarytas wśród gr..

15,00 zł Cena netto:13,89 zł

Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)