DEER DOG

DEER DOG

DEER DOG!

Jesteśmy wytwórcą wysokiej jakości karm dla psów. Wierzymy w prostotę, siłę pasji i wartość rzetelnej pracy.

Doskonale wiemy, że – zgodnie ze starym powiedzeniem – pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Doceniamy tę przyjaźń – jej bezwarunkowość i porozumienie, które nie wymaga słów. Dążymy do tego, by wytwarzać jak najlepsze karmy dla psów, dlatego sięgamy po dobre, proste składniki wprost z natury: dziczyznę z dodatkiem warzyw, owoców i ziół.

Dziczyzną zajmujemy się od ponad 30 lat – od samego początku aż do teraz jako rodzinna firma współtworzona przez ojca i syna. Nie jesteśmy i zapewne nie będziemy wielkim producentem. Nasz zakład znajduje się na prowincji, nieopodal Roztoczańskiego Parku Narodowego. Na tle globalnych firm i ich przemysłowej skali działalności jesteśmy małym, rzemieślniczym wytwórcą. Nie szkodzi! Cieszymy się tym, jak wiele uwagi możemy dzięki temu poświęcić naszym produktom. Dokładnie kontrolujemy ich każdy składnik i każdy etap procesu wytwarzania – po to, by Twój pies otrzymał od Ciebie odżywczą, zdrową, po prostu bardzo dobrą karmę. O jej jakość dbamy od samego początku.

Skupujemy wyłącznie przebadane mięso pochodzące ze zrównoważonej gospodarki leśnej, do dóbr pochodzących z natury podchodzimy z szacunkiem i rozwagą, bo doskonale rozumiemy, że ich zasoby są ograniczone.

Do mięsa dodajemy naturalne składniki, a następnie poddajemy je takiej obróbce termicznej, by zachowało jak najwięcej składników odżywczych. W przypadku karm suchych mięso pieczemy krótko (maksymalnie kwadrans) na specjalnych płytach w piecu atmosferycznym w stosunkowo niskiej temperaturze – do 140°C. Wytwarzając karmy mokre, łączymy mięso z dodatkami i gotujemy powoli – niemal jak domowy gulasz. To rzemieślnicze sposoby, dzięki którym dziczyzna zachowuje swoją naturalną strukturę i jest bardziej lekkostrawna.

Nasze produkty to karmy monoproteinowe – nie mieszamy różnych rodzajów mięs. Takie karmy sprawdzają się w dietach psów z alergiami pokarmowymi. Źródłem węglowodanów w naszych produktach są z kolei warzywa i owoce. Psy, podobnie jak dzicy drapieżcy, potrzebują składników roślinnych dla prawidłowego funkcjonowania ich układów trawiennych.

Składy naszych karm są bardzo krótkie. Znajdziesz w nich jeden rodzaj mięsa (z jelenia, sarny, dzika lub bażanta), składniki roślinne (warzywa, owoce, zioła i tłuszcze) dla dobrego trawienia i aromatu oraz dodatek niezbędnych witamin i składników mineralnych. Tylko tyle i aż tyle!

Wiemy, ile serca oddajesz swojemu psu. Chcesz o niego jak najlepiej zadbać. My z kolei chcemy Ci w tym pomóc. Właśnie dlatego wytwarzamy tak dobre karmy.

DEER DOG Jeleń 93 z miętą 400 g

DEER DOG Jeleń 93 z miętą 400 g

DEER DOG! Jeleń 93% z miętą 400 g Monoproteinowa, kompletna karma mokra o bardzo wysokiej zawartoś..

13,50 zł Cena netto:12,50 zł

DEER DOG Jeleń 93 z miętą 800 g

DEER DOG Jeleń 93 z miętą 800 g

DEER DOG! Jeleń 93% z miętą 800 g Monoproteinowa, kompletna karma mokra o bardzo wysokiej zawartoś..

25,50 zł Cena netto:23,61 zł

DEER DOG Dzik 90 z topinamburem 400 g

DEER DOG Dzik 90 z topinamburem 400 g

DEER DOG! Dzik 90% z topinamburem 400 g Monoproteinowa, kompletna karma mokra o bardzo wysokiej za..

13,50 zł Cena netto:12,50 zł

DEER DOG Dzik 90 z topinamburem 800 g

DEER DOG Dzik 90 z topinamburem 800 g

DEER DOG! Dzik 90% z topinamburem 800 g Monoproteinowa, kompletna karma mokra o bardzo wysokiej za..

25,50 zł Cena netto:23,61 zł

DEER DOG Bażant 84 z jeżyną 400 g

DEER DOG Bażant 84 z jeżyną 400 g

DEER DOG! Bażant 84% z jeżyną 400 g Monoproteinowa, kompletna karma mokra o bardzo wysokiej zawart..

13,50 zł Cena netto:12,50 zł

DEER DOG Bażant 84 z jeżyną 800 g

DEER DOG Bażant 84 z jeżyną 800 g

DEER DOG! Dzik 90 z topinamburem 800 g Monoproteinowa, kompletna karma mokra o bardzo wysokiej zaw..

25,50 zł Cena netto:23,61 zł

Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)