O firmie

 

Witamy w sklepie kynologicznym Ofirland!

Firma Ofirland zajmuje się sprzedażą artykułów zoologicznych od 2006 roku. Będąc miłośnikami psów mamy doświadczenie jako właściciele i hodowcy psów (od 2002 roku), a także szkoleniowcy. Nazwę naszej firmy wzięliśmy od imienia naszego pierwszego niezapomnianego labradora (Ofir Bard z Krywaldowej Koliby 1997-2006).

Specjalizujemy się i polecamy karmy producentów brytyjskich (produkowane wyłącznie w UK): Essential Foods Healthy Paws.. Proponujemy suplementy diety niemieckiej firmy Olewo. Oferujemy także bardzo duży wybór naturalnych gryzaków,  które to są doskonałym gryzakiem zarówno dla szczeniąt jak i dorosłych psów, zapewniają doskonałą zabawę i zaspokajają potrzebę gryzienia.

Proponujemy Państwu szeroki wybór suplementów weterenaryjnych firmy Vetfood. VETFOOD to unikalna linia odżywek dla zwierząt towarzyszących, bazująca na wysoko przyswajalnych hydrolizatach białek pochodzenia zwierzęcego, opracowana przez naukowców i ekspertów żywienia zwierząt.

W ofercie mamy również zabawki interaktywne amerykańskiej firmy Premier oraz najciekawsze książki kynologiczne. Obecnie pracujemy nad poszerzeniem oferty o artykuły wysokiej jakości niezbędne w codziennym życiu psa.

Jako płatnicy podatku VAT wystawiamy faktury.

Naszą dewizą jest dobro zwierząt poprzez właściwe dopasowanie karm do wieku, rasy, stanu zdrowia i kondycji. Staramy się utrzymywać pełną propozycję handlową i dotrzymujemy terminów dostaw dostosowując się do oczekiwań odbiorców.

Będąc hodowcami psów rasy labrador retriever, wiemy jak ważne jest odżywianie czworonożnych przyjaciół, dlatego chętnie udzielamy porad.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, a zainteresowanych labradorami zachęcamy do obejrzenia naszej strony hodowlanej: www.borowskiestawy.pl

Z uwagą przyjmiemy wszelkie sugestie dotyczące Państwa oczekiwań, asortymentu i działania sklepu - czekamy pod adresem e-mailowym: ofirland@ofirland.pl

Właścicielem sklepu internetowego www.ofirland.pl jest firma:
Ofirland Sp. z o.o.
Rybnica 101, 58-512 Rybnica
tel. 665 994 684, mail: ofirland@ofirland.pl
NIP: 8961551521
Bank Santander:
04 1090 1522 0000 00013277 4169