DUMMYBALL FULL FUR – PIŁKA DUMMY W SKÓRZE KRÓLIKA 300 g

Mile widziana odmiana w pracy na dummy, dalekie rzuty, z futrem królika.

Mały i poręczny dummyball w futrze królika to mile widziana odmiana w pracy z dummy - nie tylko do treningu ze szczeniętami, ale także dla młodych i dorosłych psów. Dzięki specjalnemu kształtowi i wadze piłkę dummy można rzucać na duże odległości. Załączona linka sprawia, że rzuty mogą być jeszcze wyższe i dalsze. Z kolei załączony plastikowy uchwyt umożliwia precyzyjny rzut do markingu na odległość do 50 m.

Pomoc w treningu, a także wspaniała nagroda za poprawnie wykonaną pracę, bardzo chętnie noszona przez psy. Doskonała do treningu szczeniąt i młodych psów jako pierwszy kontakt z prawdziwym futrem. Niezastąpiona pomoc szkoleniowa - zwłaszcza dla tych, którzy nie mają możliwości trenować psa na prawdziwej zwierzynie.

Dzięki małym rozmiarom z łatwością mieści się w kieszeni.

Wykonana z wysokiej jakości wytrzymałego materiału, w całości pokryta futrem królika, nadająca się do użytku z zapachami treningowymi.

Materiał:

100% płótno, futro królika
Długość: ok. 14,5 cm
Średnica: ok. 10 cm

Po użyciu, jeśli skóra jest wilgotna, należy ją wysuszyć na powietrzu, nie na słońcu.

UWAGA! Dummyball w futrze królika służy jedynie do nauki aportowania, a nie do zabawy lub szarpania i nie powinna być pozostawiana psu bez nadzoru. Nie można pozwalać psu na żucie skóry.

Produkt sprowadzany ze słowackiej firmy Firedog:

https://www.firedog.eu/firedog/dummies/firedog-dummyball-large-300-g-full-fur

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby obejrzeć

FIREDOG Dummyball full fur - piłka dummy w skórze królika 300 g

  • 105,00 zł

  • Cena netto:85,37 zł