DOKKEN'S Dead Fowl Mallard kaczka krzyżówka

Aport imitujący wielkością, wagą i formą kaczkę krzyżówkę. Dokken's Dead Fowl zachęca psa do prawidłowego chwytania i trzymania.

Dokken's Dead Fowl został opatentowany przez trenera psów gończych Toma Dokkena. Aporty te były testowane przez pięć lat na setkach psów myśliwskich i zakończyły się sukcesem.

Aport Dokken's kaczka krzyżówka jest wykonany z miękkiej pianki, a części imitujące głowę i nogi z bardzo twardego plastiku. Swobodnie kołysząca się głowa dyscyplinuje psa przed złym nawykiem potrząsania głową i zachęca do właściwego chwytu i niesienia aportu. Aport posiada ergonomiczny uchwyt do rzucania. Może być używany zarówno na lądzie, jak i w wodzie. Nie tonie i unosi się na wodzie nawet po przebiciu.

Realistyczny wygląd Aportu Dokken’s kaczka krzyżówka skuteczniej angażuje psa podczas treningu i zwiększa jego zadowolenie z aportowania.

W połączeniu z zapachami aport ten jest jeszcze bardziej atrakcyjny i sprawia, że pies jest gotowy do pracy z prawdziwą zwierzyną.

Materiał:

pianka poliuretanowa.

Kolor:

kaczka krzyżówka.

Waga:

550 g.

Wymiary:

długość: ok. 46 cm + linka, średnica: ok. 11 cm.

UWAGA! Aporty Dokken’s są produktami szkoleniowymi, nie wolno szarpać się nimi z psem ani zostawiać do samodzielnej zabawy,. Przeznaczone są do ćwiczeń z psami mającymi "miękki chwyt" uniemożliwiający uszkodzenie aportu podczas noszenia. Poprawnie używany będzie służył wiele lat.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby obejrzeć

DOKKEN'S Dead Fowl Mallard kaczka krzyżówka

  • 220,00 zł

  • Cena netto:178,86 zł

Tagi: #DOKKEN'S DeadFowMallard, #aportkaczkakrzyżówka