AVEHO Odor Removal Technology spray 250 ml

Najbardziej innowacyjna i całkowicie bezpieczna technologia do usuwania przykrych zapachów, w tym odorów pochodzących od zwierząt, psów i kotów.

Wieloletnie badania Firmy UltraTech, doprowadziły do stworzenia preparatu, który nie maskuje, ale eliminuje przykre odory. Aveho można w prosty sposób zastosować praktycznie wszędzie. Mnogość i bezpieczeństwo stosowania sprawiają, że jest doskonałym preparatem eliminującym przykre zapachy.

Zdarza się, że zwierzęta „podzielą się” swoim nieprzyjemnych zapachem. Technologia Aveho pozwoli skutecznie pozbyć się niepożądanego odoru.

Są takie miejsca, gdzie odór jest nieodłącznie związany z posiadaniem zwierzęcia np. kuweta lub terrarium. Zastosowanie Aveho w tych miejscach długoterminowo wyeliminuje przykre zapachy.

Środek Aveho można również zastosować na wielu akcesoriach dla zwierząt, m.in. na obrożach czy w legowiskach.

Nieprzyjemny zapach sierści psa po spacerze w deszczu jest ciężki do szybkiego usunięcia. Aveho skutecznie wchłonie odór wilgotnej sierści pozostawiony np. na wycieraczce, dywanie, a także na tapicerce w samochodzie, itd.

Eliminowanie przykrych zapachów pochodzących od zwierząt to tylko jedno z zastosowań Aveho.

Przykładowe zastosowania Aveho:

 • Lodówka – usuwa nieprzyjemne zapachy z lodówki skuteczniej niż soda oczyszczona i jest całkowicie bezpieczny.

 • Kosz na śmieci – działa szybko i skutecznie na odór wydobywający się z kosza na śmieci. Można spryskać wnętrze kosza lub przedmiot pokryty Aveho umieścić pod pokrywą.

 • Nieprzyjemny zapach wydobywający się z odkurzacza podczas odkurzania - wystarczy wyciągnąć z odkurzacza filtr bądź worek materiałowy i spryskać go preparatem

 • Odór nikotyny - na obiciach mebli jest problemem bardzo ciężkim do usunięcia. Wielokrotne czyszczenie nie zdaje często egzaminu. Teraz wystarczy zastosować preparat Aveho.

 • Problem z usuwaniem zapachu moczu - są miejsca, gdzie unosi się jego nieprzyjemny odór spowodowany przez ludzi czy zwierzęta. Zastosowanie technologii Aveho zikwiduje ten smród.

 • Przykre zapachy różnego pochodzenia w samochodzie - zdarzy się, że coś się w nim rozleje, zwierzak się załatwi, palimy w nim albo wieziemy coś o nieprzyjemnym zapachu. Jeśli zapach trudno usunąć, to Aveho długofalowo będzie eliminować cząsteczki odoru.

 • Odór stóp i obuwia – technologia Aveho skutecznie sprawi, że odór z butów zniknie. Poradzi sobie z obuwiem sportowym, a także z przykrym zapachem w miejscu przechowywania obuwia np. w przedpokoju. Dzięki zastosowaniu Aveho na butach i szafkach możemy praktycznie wyeliminować ten problem i odświeżyć powietrze.

 • Zapachy aktywności sportowej - jeśli uprawiamy sport lub inne aktywności fizyczne to nieodłącznie związane z tym jest wydzielanie potu. Zapach ten wnika w odzież, obuwie i torbę sportową oraz utrzymuje się w szatni. Aveho bardzo dobrze radzi sobie z drastycznym obniżeniem intensywności tych odorów.

Czym jest i jak działa Aveho:

To precyzyjnie skonstruowana substancja składająca się z mikrocząsteczek. Te mikrocząsteczki wyłapują i wiążą ze sobą związki powodujące przykre zapachy lub za pomocą katalizy zmieniają je w związki nie powodujące już zapachu.

Aveho naśladuje procesy zachodzące w środowisku naturalnym. W przyrodzie występują silnie wiązania między atomami metali i aminokwasami. To aminokwasy rozpadając się tworzą różnorodne zapachy. Aveho wchodzi w reakcję z powstałymi zapachami wykorzystując ich naturalną tendencję do wiązania się z atomami azotu, tlenu i siarki. Ta reakcja usuwa przykre zapachy z powietrza.

Najważniejsze zalety:

 • Bezpieczeństwo - AVEHO jest technologią bezpieczną dla człowieka i zwierząt.

 • Bezwonna technologia – nie maskuje odoru innym silniejszym zapachem tylko neutralizuje smród, oczyszczając powietrze i dając poczucie świeżości. Usuwa smród w powietrzu i w płynach.

 • Długotrwałe działanie – dużą zaletą substancji jest jej długotrwałość. Na przykład po zastosowaniu wewnątrz obuwia technologia jest skuteczna nawet ponad 3 miesiące.

 • Uniwersalność – doskonała skuteczność na wiele przykrych zapachów.

Zastosowanie:

UWAGA! Przed użyciem należy porządnie wymieszać zawartość przez ok. 30 sekund, aby wszystkie składniki mieszaniny się połączyły i nie było osadu na dnie opakowania. W innym wypadku środek może działać nieprawidłowo!

Technologię Aveho można zaaplikować:

 • w sposób natryskowy,

 • wetrzeć w powierzchnię,

 • dodać do wody do mopa w stosunku 1:15,

 • dodać do wody z której wydobywa się odór.

Skład:

ditlenek krzemu, chlorek miedzi.

Pojemność:

200ml. Dostępne są też opakowania 500 ml i 1l.

Wyprodukowano w USA przez UltraTech Inc. Dystrybutor: ANB sp. z o.o.

Link do strony polskiej: www.aveho.pl

Link do strony producenta: https://www.spillcontainment.com/products/aveho-odor-removal/

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby obejrzeć

AVEHO Odor Removal Technology 250 ml

 • 45,00 zł

 • Cena netto: 36,59 zł