AMIPLAY Legowisko Zipclean dla psa i kota - Sofa Kent rozm. XS, czarne

WYPRZEDAŻ (ostatnia sztuka)

Seria Kent to połączenie stylowej kraty oraz eleganckiej skóry ekologicznej. Rozmiar odpowiedni zarówno dla małego psa jak i kota.

Legowisko Amiplay Kent wykonane jest z wysokiej jakości tkaniny poliestrowej oraz z ekologicznej skóry. Gąbka zastosowana w tych posłaniach dla psa zapewnia dobrą izolację od podłoża oraz komfort użytkowania. Jest również łatwa do utrzymania w czystości - można ją prać w pralce, w temperaturze do 40 st. C.

Puch w legowiskach Ami Play Kent jest antyalergiczny, miękki, zachowuje sprężystość i pierwotną formę nawet po wielokrotnym praniu.

System ZipClean:

Unikatowy system firmy Amiplay pozwala na szybkie rozbieranie i pranie legowisk. To połączenie prostoty i wygody, które pozwoli zachować czystość. Legowisko oraz poducha mogą być w prosty sposób rozebrane na części dzięki systemowi suwaków. Dwa ruchy wystarczą, aby otworzyć pokrowce i wyjąć poduszki.

System 4w1:

System konfiguracji legowisk Amiplay, dzięki któremu można dowolnie modyfikować kolorystykę sofy. Zarówno legowisko jak i poducha są dwustronne – dzięki temu można wykorzystywać cztery warianty kolorystyczne.

Rozmiar M:
wymiary zewnętrzne legowiska: 49 x 40 x 18 cm. Odpowiednie dla małego psa i dla kota.

Dostawa:

1-2 dni.Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby obejrzeć

AMIPLAY Legowisko Zipclean dla psa i kota - Sofa Kent rozm. XS, czarne

  • 105,00 zł
  • 80,00 zł

  • Cena netto: 65,04 zł